Problemy psychiczne

25% Europejczyków w ciągu życia cierpi z powodu problemów psychicznych: zaburzeń lękowych, depresji, uzależnień, zespołów amnestycznych. ciężkie choroby psychiczne jak schizofrenia czy choroba afektywna dwubiegunowa dotykają jedynie ok. 3% populacji. Każdy kto z powodu problemu natury zaburzeń psychicznych gorzej funkcjonuje powinien udać sie na konsultację do lekarza psychiatry. Niestety dostęp do usług tych specjalistów jest ograniczony. W Polsce mamy ok. 3 tysięcy lekarzy ze specjalizacją z psychiatrii. Kolejki i długi czas oczekiwania w placówkach z kontraktem NFZ trwają miesiącami. Więc sporo osób decyduje się wybrać usługi prywatnej służby zdrowia, najczęściej są to prywatne praktyki psychiatrów. Poniesione wydatki, z reguły 200-350 złotych, są rekompensowane indywidualnym podejściem lekarza, z reguły lepszą usługą.

Tu przedstawiamy propozycję prywatnej praktyki lekarza psychiatry mieszczącą się na warszawskim Grochowie czyli Pradze Południe. Gabinet istnieje od 1999 roku. Ten psychiatra realizuje również wizyty domowe co stanowi obecnie wyjątek.

Specjalizacją tej praktyki jest leczenie:

  • – zaburzeń nastroju: depresji, CHAD
  • – zaburzeń psychotycznych: schizofrenii, parafrenii, paranoi i podobnych schorzeń
  • – uzależnień od alkoholu, leków, innych SPA
  • – zaburzeń snu
  • – zaburzeń lękowych

Ten lekarz psychiatra współpracuje z neurologiem, internistą, psychologami i specjalistami terapii uzależnień. Więc możemy liczyć na kompleksową pomoc w rozwiązywaniu problemów psychicznych. Gwarantuje to szczegółową diagnozę, leczenie farmakologiczne i pomoc psychologiczną oraz ew. udział w grupach terapeutycznych.

Zapoznaj się ze szczegółową ofertą diagnozy i leczenia zaburzeń psychicznych, prywatnej praktyki lekarza psychiatry, mieszczącej się w Warszawie na Pradze Południe.