Kiedy należy skorzystać z wszywki alkoholowej?

Esperal – dla kogo?

Uzależnienia to poważna choroba 21 wieku. Dla używek człowiek zrobi wszystko włącznie z kradzieżą i morderstwem. Ludzie, którzy postanowili zrezygnować z takiej drogi, muszą przejść długi proces leczenia, który trwa do 2 lat. Ci, którzy nie poradzili sobie w klasyczny sposób sięgają po środki ostateczne.

Jakie to środki?

Prawie każdy człowiek żyjący w dzisiejszych czasach wie, co to jest esperal. Jest to wszywka, którą umieszcza się pod skórą, a ona blokuje pewne enzymy powodując wielokrotnie wzmocnionego kaca. Objawy występują już 10 minut po zażyciu alkoholu i trwają od 4 do 10 godzin. Najsilniejszym objawem jest zawał serca, czyli śmierć, najsłabszym bóle i zawroty głowy połączone z takimi objawami jak: wymioty, nasilony lęk, duszności, pokrzywka, tachykardia, silny lęk przed śmiercią, a to wszystko już po 10 minutach.
Nie jest to więc specyfik leczący z alkoholizmu, lecz ma za zadanie odstraszyć od picia. Praktyka ta oparta jest na terapii awersyjnej. Polega to na tym, że osoba, która napije się alkoholu, dozna tak nieprzyjemnych uczuć, że nie będzie w stanie nawet spojrzeć na kieliszek następnym razem. Zobacz co i jak na stronie https://www.esperal-warszawa.com.pl

Dla kogo esperal?

Jest to dla ludzi, którzy chcą zerwać z nałogiem, ale nie mają siły. Niektórzy ludzie po wszyciu esperalu nie pili przez jakiś czas, przy czym, jedni zrezygnowali z picia, a inni usunęli problem i zaczęli pić dalej. Sam środek nie wystarczy, ale umożliwia na chwilę abstynencji, co może skutkować tym, że chory zbierze w sobie odwagę i postanowi się leczyć. Warto jednak pamiętać, że problem alkoholowy to złożony proces, i samo pozbycie się wewnętrznych przekonań organizmu nic nie da. Trzeba skorzystać z pomocy psychoterapeuty, który nauczy jak radzić sobie z nieprzyjemnymi sytuacjami w inny sposób, sprawiając że znikną powody do napicia się.

Dodaj komentarz